Popularne pliki Ostatnio dodane artykuły Ostatnio dodane komentarze Nowe tematy na forum
» KeyGen
KeyGen
» LFS 0.6B - FULL VERSION
LFS 0.6B - FULL VERSION
» BMW e36 coupe
BMW e36 coupe
» LFS 0.6E - FULL VERSION
LFS 0.6E - FULL VERSION
» BMW E30 german style
BMW E30 german style
» f
f
» Fast Track: No Limits 2008
Fast Track: No Limits 2008
» Richard Burns Rally (2004)
Richard Burns Rally (2004)
» Initial D 2005
Initial D 2005
» Jak stanąć dęba przy starcie 0.6...
Jak stanąć dęba przy starcie 0.6B
» a se poszukaj. http://lfs-drive...
» podaj link do pobrania :)
podaj link do pobrania :)
» Nie taki hit bo już widziałem nit...
Nie taki hit bo już widziałem nitro zamiast gaśnicy w LFS ;) Nawet jest wrzucone na lfs-driver
» Super jest !
Super jest !
» :brzydal:
:brzydal:
» LIsta działajacych serwerow
LIsta działajacych serwerow
» LIsta działajacych serwerow
LIsta działajacych serwerow
» X czy Y ?
X czy Y ?
» Reklama firmy
Reklama firmy
» McLaurin aids Redskins make 1st get...
McLaurin aids Redskins make 1st get versus Dolphins, 17-16

Rejestrowanie się w LFS
Dodał: aleks365 (Pasożyt (Nie ufaj mu!)) | Dodano: 13 czerwca 2012, 20:37


Pierwszą czynnością, którą powinniśmy zrobić przed rozpoczęciem gry online jest rejestracja konta. To właśnie dzięki niemu będziemy identyfikowani w świecie Live for Speed. Zaczynamy więc rejestrację na oficialnej stronie LFS, www.lfs.net.

W prawym górnym rogu klikamy na odnośnik „Create A New Account„. Przed naszymi oczami powinien się pojawić szereg pustych pól do wypełnienia treścią. Dla ułatwienia rejestracji do wyboru mamy polskie tłumaczenie tej podstrony, tak więc uzupełnianie formularza nie powinno sprawić żadnych problemów. Najważniejszym wyborem z pewnością będzie Twój nick (ksywka), dzięki któremu wszyscy gracze Cię odnajdą. Oczywiście w samej grze, będziesz mógł zmienić jedynie jego wizualną treść (dodać kolory, nazwę teamu itp.) lecz zarejestrowanej nazwy nie będziesz mógł już zmienić. Dlatego tak ważne jest aby nie podejmować tutaj pochopnej decyzji.

Poniżej rejestrowanej ksywki wpisujesz swój aktualny adres e-mail, kraj oraz hasło. Tutaj także istotne jest to aby było one jak najbezpieczniejsze. Tylko ono chroni twoje konto przed niepożądanymi osobami. Im będzie dłuższe i trudniejsze do odgadnięcia tym bezpieczniejsze będzie twoje konto. Później w razie potrzeby hasło będziesz mógł zmienić w profilu.

Reszta danych taka jak adres zamieszkania i numer telefonu są jedynie opcjonalne. Pole z Voucher code posłuży Ci, kiedy zdecydujesz się na kupno licencji. Jeżeli nie wykupiłeś jeszcze pełnej wersji gry, zwyczajnie pomiń te pole. Na samym końcu pozostaje tylko przepisać kod z obrazka i sprawdzić pocztę. Na podany e-mail zostanie wysłany link z potwierdzeniem rejestracji konta.

Odblokowanie Live for Speed
Kolejną czynnością, którą należy zrobić będzie zalogowanie się na swoje konto. Tak więc wchodzimy ponownie na oficjalną stronę Live for Speed i logujemy się pod nazwą i hasłem, które podaliśmy w formularzu rejestracyjnym. W swoim profilu możesz zmienić dane personalne, ale teraz zajmijmy się drugim hasłem. Posłuży Ci ono do odblokowania konta w grze, a w przyszłości do uzupełnienia go o licencje. Tak samo jak hasło, którego używasz na stronie, te także powinno być bezpieczne.

Po wpisaniu go w profilu i zaakceptowaniu, wejdź do gry. Na dole w głównym oknie powinieneś mieć informację o Twojej licencji. Kliknij w nią i wypełnij oba pola zarejestrowanym nickiem ze strony oraz hasłem do gry, które przed chwilą wpisywałeś na stronie. Teraz wystarczy odblokować konto i cieszyć się grą w sieci.


Źródło: www.liveforspeed.pl