Popularne pliki Ostatnio dodane artykuły Ostatnio dodane komentarze Nowe tematy na forum
» KeyGen
KeyGen
» LFS 0.6B - FULL VERSION
LFS 0.6B - FULL VERSION
» BMW e36 coupe
BMW e36 coupe
» LFS 0.6E - FULL VERSION
LFS 0.6E - FULL VERSION
» BMW E30 german style
BMW E30 german style
» f
f
» Fast Track: No Limits 2008
Fast Track: No Limits 2008
» Richard Burns Rally (2004)
Richard Burns Rally (2004)
» Initial D 2005
Initial D 2005
» Jak stanąć dęba przy starcie 0.6...
Jak stanąć dęba przy starcie 0.6B
» a se poszukaj. http://lfs-drive...
» podaj link do pobrania :)
podaj link do pobrania :)
» Nie taki hit bo już widziałem nit...
Nie taki hit bo już widziałem nitro zamiast gaśnicy w LFS ;) Nawet jest wrzucone na lfs-driver
» Super jest !
Super jest !
» :brzydal:
:brzydal:
» LIsta działajacych serwerow
LIsta działajacych serwerow
» LIsta działajacych serwerow
LIsta działajacych serwerow
» X czy Y ?
X czy Y ?
» Reklama firmy
Reklama firmy
» McLaurin aids Redskins make 1st get...
McLaurin aids Redskins make 1st get versus Dolphins, 17-16

Autorzy
Dodał: aleks365 (Pasożyt (Nie ufaj mu!)) | Dodano: 13 czerwca 2012, 20:37


Scawen Roberts


- Zawód: Programista
- Skąd: Anglia, Twickenham
- Urodzony: 30 Listopada 1971
- Samochód: BMW M3
- Kierownica: Logitech G25

Opis o nim: Scawen nauczył się programować już w wieku 11 lat. Swój pierwszy komputer klasy PC dostał na uniwersytecie w Bristolu, gdzie uczęszczał na studia. Na początku studiów interesował się głównie grafiką 3D i czytał książki o tworzeniu grafiki. Po opuszczeniu uniwersytetu pracował w Londynie jako kierowca od rozwożenia przesyłek. W międzyczasie zbudował swój pierwszy silnik 3D i zaczął pracować jako programista. Scawen chciał jednak pracować w studiu tworzącym gry, więc postanowił dołączyć do Digital Integration, gdzie pracował nad grą „HIND: The Russian Combat Helicopter Simulation”. Po opuszczeniu wytwórni DI stworzył kolejny silnik graficzny, dzięki któremu dostał pracę w studiu programistycznym Lionhead. Tworząc silnik do gry „Black & White” poznał Eric’a, który zajmował się animacją postaci i grafiką. Po wydaniu gry Black & White w 2001 roku, Scawen i Eric opuścili studio Lionhead i rozpoczęli prace nad realistycznym symulatorem wyścigowym – Live for Speed. W międzyczasie Scawen pracował jeszcze na krótko w studiu Razorworks nad grą wyścigową „Total Immersion Racing”, która wydana została w 2002 roku.

Scawen do dziś jest ojcem LFS. To on jest autorem pomysłu stworzenia LFS i jego silnika, który cały czas udoskonala. Jest najbardziej aktywny na oficjalnym forum z całej trójki. Odpowiada na techniczne pytania związane z LFS, informuje o zmianach w LFS i zamieszcza testowe wersje nowych patch’ów, które są testowane przez społeczność gry. W jego domu znajduje się również Master Server, który patroluje wszystkie serwery i graczy będących online w LFS. 27 Lutego 2006 roku Scawen został ojcem, po tym jak na świat przyszedł jego pierwszy syn Leo, którego zdjęcia można zobaczyć http://lfs.net/s_photo/. 30 Marca 2008r. rodzinka powiększyła się jeszcze o dziewczynkę z imieniem Nicole.

Eric Bailey


- Zawód: Grafik, animator
- Skąd: Anglia, Londyn
- Urodzony: ?
- Samochód: Mitsubishi 3000GT
- Kierownica: Red MOMO Force

Opis o nim: O jego przeszłości nie wiadomo zbyt wiele. Początkowo pracował jako posłaniec w agencji reklamowej, a potem jako grafik i rysownik. Trzy lata później, w 1992 roku , zaczął pracować w branży gier komputerowych. Jego pierwszym projektem była gra „Incredible Hulk”. Kolejnym produktem nad którym pracował, był „Pinocchio” wydany w 1996 roku, a następnie pomagał przy tworzeniu tytułu „Scud: Industrial Evolution”. Po wydaniu jej w 1997 roku, Eric opuścił studio Syrox Developments i dzięki organizacji Animated People dołączył do Lionhead, gdzie był odpowiedzialny za wykonanie większości animacji w grze „Black & White”. W tym studiu poznał Scawen’a, z którym po opuszczeniu wytwórni w 2001 roku zaczął tworzyć symulator wyścigowy – Live for Speed.

Eric dalej współpracuje z Scawen’em i Victor’em, tworząc oryginalne tory i ciekawe modele samochodów. Jak większość artystów, jest skryty w sobie i nie udziela się zbyt dużo na oficjalnym forum LFS. Jednakże jego tory w S2 są prawdziwym dziełem sztuki, a samochody to ciekawe połączenia niektórych prawdziwych pojazdów, jak i całkiem nowych i oryginalnych bolidów. Odtworzył też wiernie modele prawdziwych pojazdów jak MRT5, RaceAbout oraz bolid F1.06 zespołu BMW Sauber i Formułę BMW FB02.

Victor van Vlaardingen


- Zawód: Muzyk, webmaster
- Skąd: Holandia, Rotterdam
- Urodzony: 16 Marca 1975
- Samochód: Nissan 350Z
- Kierownica: Thrustmaster Ferrari

Opis o nim: Victor zawsze interesował się muzyką. W wieku 19 lat udał się na studia informatyczne, jednak po trzech latach rzucił naukę i podjął się pracy w piekarni. Nie wiedząc co robić w przyszłości, Vic wciąż pracował jako piekarz i próbował tworzyć jakąś muzykę. Z czasem zakupywał sobie coraz co lepszy sprzęt do tworzenia muzyki za pieniądze zarobione w piekarni. W 1999 roku znalazł dla siebie odpowiednie studia, na które uczęszczał przez 9 miesięcy – School for Audio Engineering (SAE). Potem rzucił pieczenie i zajął się tworzeniem muzyki dla różnych agencji i firm, oraz pracował w kilku klubach muzycznych. Pewnego dnia w 2001 roku otrzymał maila od znajomego, który pracował w studiu programistycznym Lionhead. Przekazał on Victor’owi, że dwóch eks-pracowników ze studia Lionhead zaczęło tworzyć symulator wyścigowy, jednakże potrzebują oni kogoś do stworzenia muzyki i dźwięków. Victor natychmiast przyjął propozycję i przyłączył się do Scawen’a i Eric’a.

Po pięciu latach od nawiązania współpracy z Scawen’em i Eric’em, Victor wciąż tworzy muzykę dla Live for Speed – oficjalny
http://www.lfs.net/file_lfs.php?name=LFS_MUSIC_ADDON.zip zawiera aktualnie 17 różnych piosenek. Oprócz tego zrobił jeszcze http://www.lfs.pl oraz serwis ze statystykami i czasami –http://www.lfsworld.net. Zajmuje się też wszystkimi formalnościami związanymi z opłatami za licencje LFS i przelewami, oraz odpowiada na wszystkie pytania i sugestie graczy. W październiku 2006 roku Victor przestał pełnić funkcję supportu w LFS Team, aby móc zająć się sprawami życiowymi. Jego obowiązki przejęła żona Scawena, Geraldine. Aktualnie Victor prowadzi sklep z gadżetami i koszulkami z logiem LFS, pod adresem http://www.lfsshop.com.


Źródło: www.liveforspeed.pl