Popularne pliki Ostatnio dodane artykuły Ostatnio dodane komentarze Nowe tematy na forum
» KeyGen
KeyGen
» LFS 0.6B - FULL VERSION
LFS 0.6B - FULL VERSION
» BMW e36 coupe
BMW e36 coupe
» LFS 0.6E - FULL VERSION
LFS 0.6E - FULL VERSION
» BMW E30 german style
BMW E30 german style
» f
f
» Fast Track: No Limits 2008
Fast Track: No Limits 2008
» Richard Burns Rally (2004)
Richard Burns Rally (2004)
» Initial D 2005
Initial D 2005
» Jak stanąć dęba przy starcie 0.6...
Jak stanąć dęba przy starcie 0.6B
» a se poszukaj. http://lfs-drive...
» podaj link do pobrania :)
podaj link do pobrania :)
» Nie taki hit bo już widziałem nit...
Nie taki hit bo już widziałem nitro zamiast gaśnicy w LFS ;) Nawet jest wrzucone na lfs-driver
» Super jest !
Super jest !
» :brzydal:
:brzydal:
» LIsta działajacych serwerow
LIsta działajacych serwerow
» LIsta działajacych serwerow
LIsta działajacych serwerow
» X czy Y ?
X czy Y ?
» Reklama firmy
Reklama firmy
» McLaurin aids Redskins make 1st get...
McLaurin aids Redskins make 1st get versus Dolphins, 17-16

Tory
Dodał: aleks365 (Pasożyt (Nie ufaj mu!)) | Dodano: 13 czerwca 2012, 20:37


Blackwood


Tor wyścigowy Blackwood zawiera jedną trasę drogową i jedną rallycross’ową. Został umiejscowiony gdzieś w angielskim krajobrazie. Jest znany ze swej uniwersalności, gdyż zawiera w sobie prawie wszystko.

Tor ten jest zarazem jedynym dostępnym w wersji DEMO.
Blackwood GP

- Pełna nazwa: Blackwood GP
- Skrót: BL1
- Długość: 3.4 km

Krótka wypowiedz: Właściciele Toru Blackwood wydali sporo pieniędzy na przerobienie tej skromnej trasy z wersji S1 na pięknie prezentujący się kompleks wyścigowy w S2. Zmianie uległa charakterystyczna ciasna szykana, którą znacząco poszerzono, tak jak i pozostałe elementy trasy. Jednak klimat toru został zachowany.

Blackwood Rallycross

- Pełna nazwa: Blackwood Rallycross
- Skrót: BL2
- Długość: 2.0 km

Krótka wypowiedz: Bardzo szeroka trasa idealna do wyścigów rallycross’owych. Znajduje się na niej sporo miejsc do wyprzedzania. Trudnością tej trasy są z pewnością małe pagórki i nierówności w sekcji poza asfaltowej. Najważniejszą rzeczą będzie sprawienie, aby auto zachowywało się tutaj stabilnie. 50% trasy to nawierzchnia asfaltowa, a drugie 50% to błoto.

Blackwood Car Park

- Pełna nazwa: Blackwood Car Park
- Skrót: BL2
- Długość: ?

Krótka wypowiedz: W skrócie to poprostu duży parking. Dobra lokalizacja na poćwiczenie jazdy i zbudowanie własnej trasy autocross’owej.


South City


Tor związany z miejskim środowiskiem, charakteryzuje go duża ilość ciasnych zakrętów i nawrotów, a nawierzchnia w wielu miejscach bywa zdradliwa. Najpopularniejszy tor z wersji S1. Zawiera 5 konfiguracji asfaltowych, plus możliwość ich odwrócenia.

South City Classic

- Pełna nazwa: South City Classic
- Skrót: SO1
- Długość: 2.1 km

Krótka wypowiedz: Jedna z najpopularniejszych tras w S1. Jest to krótka konfiguracja znajdująca się na ulicach South City. Charakterystyczną cechą tej trasy jest kawałek z ciasną szykaną, gdzie nawierzchnia jest wybrukowana kostką.

South City Sprint Track 1

- Pełna nazwa: South City Sprint Track 1
- Skrót: SO2
- Długość: 2.0 km

Krótka wypowiedz: Mimo swojej krótkiej długości trasa ta zawiera, aż 2 proste. Wyprzedzanie jest tutaj łatwą rzeczą, świetna trasa na dobrą walkę. Ponieważ jest to trasa typu „Sprint” zjazd do boksu nie jest możliwy, więc jedź ostrożnie.

City Sprint Track 2

- Pełna nazwa: City Sprint Track 2
- Skrót: SO3
- Długość: 1.3 km

Krótka wypowiedz: Jest to najkrótsza asfaltowa trasa w grze. Jednak pomimo swojej niewielkiej długości zawiera dużą ilość zdradliwych zakrętów. Ze względu na tą specyfikę nie będziesz miał wielu okazji do wyprzedzania. Jest to również trasa typu ”sprint”, a więc i tutaj nie będzie możliwości zjazdu do boksów.

South City Long

- Pełna nazwa: South City Long
- Skrót: SO4
- Długość: 4.0 km

Krótka wypowiedz: Jak sama nazwa wskazuje, jest to najdłuższa trasa w całym kompleksie South City. Pierwsza część pochodzi z wersji Classic, następna ze Sprint Track 2 i ostatnia ze Sprint Track 1. Jeśli będziesz szybki na tej trasie, będziesz i na pozostałych.

South City Town Course

- Pełna nazwa: South City Town Course
- Skrót: SO5
- Długość: 3.4 km

Krótka wypowiedz: Ta trasa jest dosyć podobna do SO Long. Jedyna różnica znajduje się w ostatniej części, gdzie zamiast skręcać w prawo za szykaną, pojedziesz prostą i lewym długim łukiem, aż do mety.


Fern Bay


Ten tor znajduje się gdzieś na Jamajskim wybrzeżu i jest również torem dosyć krętym. Zawiera 4 konfiguracje asfaltowe i 2 rallycross’owe, plus oczywiście konfiguracje odwrócone. W tym kompleksie znajduje się również najdłuższy tor z wersji S1 o długości 6.6 km.

Fern Bay Club

- Pełna nazwa: Fern Bay Club
- Skrót: FE1
- Długość: 1.6 km

Krótka wypowiedz: Krótka konfiguracja, bardzo dobra dla wolniejszych samochodów.

Fern Bay Green

- Pełna nazwa: Fern Bay Green
- Skrót: FE2
- Długość: 3.1 km

Krótka wypowiedz: Trasa znana z bardzo szybkiej szykany. Zawiera sporo miejsc do wyprzedzania.

City Sprint Track 2

- Pełna nazwa: City Sprint Track 2
- Skrót: FE3
- Długość: 3.5 km

Krótka wypowiedz: Kolejowy most poprzedzony szybkim podwójnym prawym łukiem będzie pierwszą rzeczą, jaką zapamiętasz z tej trasy. Oprócz tego trasa zawiera sporo ciekawych kombinacji zakrętów, wraz z wzniesieniami. Konfiguracja zawiera 3 proste, gdzie będziesz miał sposobność do wyprzedzania.

Fern Bay Black

- Pełna nazwa: Fern Bay Black
- Skrót: FE4
- Długość: 6.6 km

Krótka wypowiedz: Najdłuższa trasa w S1. Połączenie konfiguracji Gold i Green. Ponieważ jest ona bardzo ciasna, zawiera tylko jedną prostą i dużą ilość zakrętów, może być uznawana za najtrudniejszą trasę w grze.

Fern Bay Rallycross

- Pełna nazwa: Fern Bay Rallycross
- Skrót: FE5
- Długość: 2.0 km

Krótka wypowiedz: Jest to trasa rallycross’owa, 70% to nawierzchnia asfaltowa, a 30% to piasek i błoto. Większa część trasy jest dość kręta i wąska. Z drugiej strony mamy również długą i szeroką prostą startową, która będzie w zasadzie jedynym dobrym miejscem do wyprzedzania.

Fern Bay RallyX Green

- Pełna nazwa: Fern Bay RallyX Green
- Skrót: FE6
- Długość: 0.7 km

Krótka wypowiedz: Tutaj mamy dużo krótszą trasę rallycross’ową. Składa się na nią 60% nawierzchni asfaltowej i 40% zawierającej piasek i błoto. Wyprzedzanie na niej jest trudną rzeczą, z powodu krótkiej prostej i sporej ilości wirażów. Liczyć będzie się tutaj dobry start.


AutocrossZestaw miejsc do wykonywania testów samochodów, oraz np. wyścigów na popularne 1/4 mili.

Autocross

- Pełna nazwa: Autocross
- Skrót: AU1
- Długość: ?

Krótka wypowiedz: Jest to drugie miejsce gdzie możesz tworzyć swoje własne tory. Parking ukształtowany w literę L, po którym bawisz się, jak tylko zechcesz.

Autocross Skid Pad

- Pełna nazwa: Autocross Skid Pad
- Skrót: AU2
- Długość: ?

Krótka wypowiedz: Jeśli chcesz przetestować przyczepność swojego samochodu, to jest to perfekcyjne miejsce na takie rzeczy.

Drag Strip / 8 Lane Drag

- Pełna nazwa: Drag Strip / 8 Lane Drag
- Skrót: AU3
- Długość: 1.1 km

Krótka wypowiedz: Prosta o długości 402m, czyli popularna 1/4mili. Możesz tu zarówno sprawdzać przyspieszenie swojego wozu, jak i ścigać się z kolegami.


Kyoto ringJapońskie środowisko i atmosfera owalu, który łączy wszystkie konfiguracje. Tor ten zawiera 2 konfiguracje drogowe i wspomniany owal, plus możliwość ich odwrócenia.

Kyoto Ring Oval

- Pełna nazwa: Kyoto Ring Oval
- Skrót: KY1
- Długość: 3.0 km

Krótka wypowiedz: Popularny owal, trasa na której odbywają się wyścigi serii Nascar, najszybsza w LFS’ie. Nie jest to jednak zwykły owal z 2 prostymi, ale posiada jedną z nich łamaną i dłuższą, co czyni go jakby był złożony z trzech cześci.

Kyoto Ring National

- Pełna nazwa: Kyoto Ring National
- Skrót: KY2
- Długość: 5.1 km

Krótka wypowiedz: Część tej trasy znajduje się również na owalu, która traktowana jest, jako długa szeroka prosta, reszta konfiguracji jest natomiast dosyć ciasna i kręta.

Kyoto Ring GP Long

- Pełna nazwa: Kyoto Ring GP Long
- Skrót: KY3
- Długość: 7.4 km

Krótka wypowiedz: Ta konfiguracja posiada swoją własną aleje boksów i prostą startową. Również tutaj został wkomponowany jeden z zakrętów owalu. Jedna z najdłuższych tras w grze.


West HillNiepozorny tor Westhill, zlokalizowany gdzieś na obszarach rolniczych złożony jest z szybkich i szerokich zakrętów. Zawiera on jedną konfigurację wraz z możliwością jej odwrócenia.

Westhill International

- Pełna nazwa: Westhill International
- Skrót: WE1
- Długość: 5.2 km

Krótka wypowiedz: Trasa długości 5.2 km, usytuowana w rolniczym krajobrazie zachodniej Anglii. Oferuje nam szybkie i szerokie zakręty oraz 2 szykany i najszerszą, najpiękniejszą prostą startową w S2, z „niewidzialnym” pierwszym zakrętem. Większość tej trasy jest bardzo szybka, czyni to ją idealną dla mocniejszych pojazdów.


AstonKompleks Aston zawiera zarówno długie, jak i krótkie konfiguracje wzorowane na angielskim krajobrazie. Tory są pełne wzniesień i umiejscowione częściowo w lasach. W S2 jest to najpopularniejszy tor. Zawiera aż 7 konfiguracji drogowych, plus możliwość odwrócenia każdej z nich. Znajduje się tu najdłuższy obecnie tor w całej grze o długości 8.8 km. Konfiguracje są bardzo zróżnicowane składające się z szybkich i wolnych zakrętów o zmieniających się poziomach wysokości i szybkiej szykany.

Aston Cadet

- Pełna nazwa: Aston Cadet
- Skrót: AS1
- Długość: 1.9 km

Krótka wypowiedz: Cadet jest najkrótszą konfiguracją na Aston. Po kilku wolniejszych zakrętach powinieneś się przygotować na niesamowitą szykanę połączoną z dużą różnicą w poziomie. Spróbuj zachować tutaj balans i po następnym zakręcie w lewo wjedziesz znowu na prostą startową.


Aston Club

- Pełna nazwa: Aston Club
- Skrót: AS2
- Długość: 3.1 km

Krótka wypowiedz: Ta trasa jest dosyć popularna, szczególnie w połączeniu z samochodem XFR. Główną przyczyną jest to, że składa się ona z wielu części, gdzie przejeżdżasz na pełnym gazie i możesz przygotować się do manewru wyprzedzania. Szykana zaraz po starcie i w środku toru, to 2 odcinki wymagające od ciebie szczególnej uwagi na tej trasie.


Aston National

- Pełna nazwa: Aston National
- Skrót: AS3
- Długość: 5.6 km

Krótka wypowiedz: Ta konfiguracja jest chyba jeszcze bardziej popularna. Prawie zawsze znajdziesz ludzi jeżdżących na niej. Wyprzedzanie jest na niej także stosunkowo łatwe. Pomijając wolną sekcję w środku toru, reszta jest raczej szybka. Większość kierowców preferuje tutaj samochody typu GTR.


Aston Historic

- Pełna nazwa: Aston Historic
- Skrót: AS4
- Długość: 8.1 km

Krótka wypowiedz: Bardzo długa trasa. Podobna do Grand Prix, jednak z małą różnicą, a mianowicie szykaną pochodzącą z konfiguracji Cadet, która jednak robi różnicę.


Aston Grand Prix

- Pełna nazwa: Aston Grand Prix
- Skrót: AS5
- Długość: 8.8 km

Krótka wypowiedz: Najdłuższa trasa na Aston. Bardzo podobna do Historic, jednak zawierająca 2 nawroty objazdowe, dzięki czemu unikamy niebezpiecznej szykany.


Aston Grand Touring

- Pełna nazwa: Aston Grand Touring
- Skrót: AS6
- Długość: 8.0 km

Krótka wypowiedz: Jest to bliźniacza trasa Grand Prix, ze zmianą pierwszego zakrętu, na wolny pochodzący z wersji Club, zamiast szybszego z Grand Prix, Historic i National.


Aston North

- Pełna nazwa: Aston North
- Skrót: AS7
- Długość: 5.2 km

Krótka wypowiedz: Rozszerzona wersja Cadet’a z kilkoma wolnymi zakrętami i szybkimi „ślepymi” esami.


Źródło: www.liveforspeed.pl